DOSTAWA

Kluczowym elementem jest dla Corby of Windsor współpraca i komunikacja z naszymi klientami. Relacje nawiązane przez lata z wieloma wiodącymi spedytorami, umożliwiają nam sprawną i oszczędną przesyłkę.
KOSZT DOSTAWY:

WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA KOSZT DOSTAWY
Zamówienia poniżej 2500 zł bez VAT mają naliczane koszta dostawy 150 zł bez VAT
Zamówienia powyżej 2500 zł bez VAT mają  bezpłatną dostawę

METODY DOSTAWY:


RODZAJ ZAMÓWIENIA DOSTAWCA USŁUGI
Do standardowych przesyłek (ważących mniej niż 30 kg) używamy firmy kurierskie takie jak: Interlink Express, DHL, UPS bądź TNT
Do większych i cięższych przesyłek (powyżej 30 kg) najlepszy sposób dostawy opracowywuje nasza logistyka.
Usługi pocztowe do wysyłki części zamiennych korzystamy z usług poczty Royal mail.

Gdy składają Państwo po raz pierwszy zamówienie, nasz dział logistyczny wybiera najkorzystniejszą dla Państwa opcję wysyłki. Dostarczenie zamówienia trwa od 10 do 14 dni roboczych, jednak większość jest dostarczana między 5 a 7 dniem wysyłki. W przypadku gdy zamówione/y produkty/produkt nie są dostępne na stanie magazynowym, niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, prosimy o kontakt telefoniczny: 0048223070228 bądź e-mailowy: trade@corbyofwindsor.com

Zalecamy sprawdzenie przesyłki czy jest ona zgodna z Państwa oczekiwaniami. Kurier poprosi Państwa o podpisanie dokumentu potwierdzającego, że otrzymali Państwo zamówiony towar. Prosimy o zachowanie oryginalnego opakowania przez 7 dni od daty odebrania przesyłki, który jest niezbędny w przypadku zwrotu lub wymiany towaru.

Uwaga: Jeśli dany produkt nie odpowiada Państwa oczekiwaniom lub dopatrzyli się Państwo jakiejś wady, bardzo prosimy o kontakt w ciągu 7 dni od otrzymania towaru.

SPRAWDZANIE STATUSU ZAMÓWIENIA:

Istnieje możliwość śledzenia przesyłki na naszej stronie internetowej. Instrucja poniżej:

1 Na naszej stronie w prawym górnym rogu znajduje się przycisk "Sprawdź" .

2 Prosimy o wpisanie 6-cio cyfrowego numeru referencyjnego zamówienia, który jest na każdym potwierdzeniu zakupu oraz kodu pocztowego a następnie kliknij przycisk "Sprawdź".

3 Pojawi się Państwu informacja na temat założonego zamówienia.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące dostawy, prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem 0048 22 307 02 28 bądź e-mailowy: trade@corbyofwindsor.com.